מה זה פוליש לרצפה בכלל?

היום ישנם המון סוגים של פוליש לרצפה. יש המון סוגים של רצפות ולכל ריצפה יש את הטיפול שמתאים אך ורק לה. למשל פוליש לרצפה ישנה מסוג הסומסום (זה שמה המקצועי) יש לטפל בה עם מכונת פוליש לקרצוף הרצפה לאחר שאנחנו מנקים ניקוי ראשוני ומוודאים שלא נשאר עליה כתמים שחורים אנחנו משתמשים במכונה ועושים את הפוליש ווקס לרצפה או בשמה המקצועי(המראה הרטוב).

פוליש לרצפה

מתי אפשר להשתמש בפוליש?

אנחנו בזוהר חברת ניקיון נוהגים למרוח סילר שמשמש להגנה על הרצפה מפני גרירות או שחיקות של הריצפה, שריטות וכתמים של יין, מיץ לימון, קפה שחור, שתן של בעלי חיים, דם ועוד. יש סוג נוסף של פוליש שמתאים לריצפת שיש בעיקר, פוליש קריסטל בשלושה שלבים שנותן לרצפה מראה מבריק כמו מראה ונשמר לשנים רבות אם מתחזיקים את הרצפה כראוי. יש סוגים של פוליש לרצפהלא רק למשפחת האבן והשיש, אלא גם למשפחת הקרמיקה כמו הגרניט פורצלן , לה פאטו ולעוד סוגים נוספים של קרמיקה.
הטיפול המתאים לקרמיקה הוא עם חומרים מיוחדים שמנקים את הפוגות( החריצים של הקרמיקה) , הטיפול נותן לאריחים את הברק הטיבעי שלהם. אנחנו בחברת זוהר ניקיון עם מוניטין של שנים יודעים לטפל בכל סוגי הרצפות, לתת את המענה הנדרש לכל לקוח בכדי להוציא את המקסימום בכל עבודת פוליש לרצפות. אנחנו עושים את המקסימום בכדי לתת את התוצאה הטובה ביותר לכל ריצפה וריצפה. ונותנים את טיפול הפוליש המתאים ביותר לרצפה.