הצוות המומחה של זוהר חברת ניקיון מציע גם לכם ליהנות משירות ניקיון דירות מהיר ומקצועי. השירות שלנו מוצע לגבי דירות ישנות וחדשות כאחד. אנו מומחים בניקוי כל סוגי ניקיון הדירות, בין אם מדובר בעבודת ניקיון דירה חדשה או בניקיון של דירות ישנות מירושה. ותמיד נברר מה ציפיות הלקוח מהניקוי, מדוע הוא החליט לשכור את שירותיה של חברת ניקיון לשם ביצוע המשימה ומה התקציב האישי שלו.

ניקיון בהתאמה אישית

  • חברת הניקיון של זוהר מבטיחה לכל הלקוחות ניקיון בהתאמה אישית.שלבי ההתאמה יעשו בהתאם לציפייה של הלקוח, מצב הדירה והתקציב של הלקוח. אנו נתפור עבור כל לקוח את 'חליפת ניקוי הבית' המושלמת ונספק את התוצאה אותה הבטחנו ללקוח מבעוד מועד. ניקיון בהתאמה אישית כולל:
  • אבחון – אחד המומחים שלנו מגיעים אל הדירה שלכם, בוחנים את המצב שלה ומחליטים מה יכלול שירות הניקיון שלה. האם מדובר על ניקיון דירה חדשה? מה גודל הנכס? שירותי הניקיון הדרושים? לעיתים מדובר על כל מיני סוגים של שירותי ניקוי שמבטיחים תוצאה ריחנית ומושלמת.
  • הצעת מחיר – לאחר האבחון ושיחה עם הלקוח נשלחת אליו הצעת מחיר לביצוע עבודת ניקיון דירות יסודית. אם הלקוח בוחר להמשיך עם החברה שלנו, נקבע תאריך ושעה לפעולת הניקוי.
  • ניקוי – הלקוח ידע מראש האם יש פעולות מסוימות אותן הוא צריך לבצע טרם תחילת הניקוי, מה זמן הניקוי ומתי ניתן לחזור אל הדירה.
  • הוראות תחזוקה – הצוות יעדכן את הלקוחות בהוראות תחזוקה נדרשות לגבי הניקוי.

ניקיון דירות בהתאמה ללקוח

אנו מבטיחים לכם ניקיון דירות שמותאם לדירה שלכם ולתקציב שלכם. אם אינכם מעוניינים להתחיל ולבזבז את זמנכם בשעות של ניקוי בחומרים שאינם תמיד יעילים ובסופו של דבר להתמודד עם תוצאה שאינה תמיד מושלמת, הצוות המקצועי של זוהר חברת ניקיון ישמח לספק לכם שירות אמין, צוות מקצועי, עמידה בלוח הזמנים ותוצאה מוצלחת של דירה נקייה ומלאה בריח טוב. אנו מציעים לכם:

  • סוגים שונים של ניקיון – ניקיון דירה חדשה או ישנה, ניקוי דירות לאחר שיפוץ, ניקוי דירות לאחר בניה, ניקוי דירות שכורות, ניקוי דירה לחגים ועוד.
  • צוות של מומחים – הצוות שלנו מומחה בסוגי הניקוי השונים של דירות, בתים פרטיים ומשרדים. הצוות יודע כיצד לבחור את חומרי הניקוי הטובים ביותר ולעשות בהם שימוש מקצועי ללא גרימת נזק לחפצים, ריהוט, רצפות או קירות.
  • ציוד – ציוד חדיש ומשוכלל שמאפשר ניקוי יסודי של כל החללים החבויים והגלויים בדירה בצורה הטובה ביותר.
  • חומרי ניקיון – חומרים איכותיים המותאמים לסוג הרצפה, הקירות, התריסים והמשטחים השונים בבית בצורה הטובה ביותר.

זוהר חברת ניקיון מציעה לכם שירות ניקוי דירות על ידי מומחים במחירים אטרקטיביים ביותר. יש לכם שאלות נוספות? מעוניינים לקבל הצעת מחיר ללא עלות או התחייבות?
מלאו טופס 'צור קשר' ואנחנו נחזור אליכם בהקדם