זוהר חברת ניקיון בפריסה ארצית מציעה שירותי ניקיון ופוליש לבתים, דירות ומשרדים בישראל. החברה מעודכנת בכל החידושים העולמיים בתחום הניקיון וערוכה לספק לכל לקוחותיה את שירותי הניקיון באמצעות ציוד משוכלל, חומרי ניקוי איכותיים וצוות אנשי ניקיון מקצועי.

הגישה הייחודית שלנו

זוהר חברת ניקיון היא חברה ישראלית מובילה בתחום ניקוי דירות, בתים ומשרדים, כחול לבן. החברה מעסיקה מומחים בעלי ניסיון רב ויכולת מציאת פתרון אידיאלי לכל סוג בעיה, בתחום הניקוי. אנו מאמינים בעבודה עברית ומטפחים שרשרת עסקית של מומחים ישראלים בתחומים שונים. הגישה הייחודית של החברה, המומחיות שלה, הזמינות והמחירים האטרקטיביים מובילים רבים לשכור את שירותיה. המוניטין המוצלח של זוהר חברת ניקיון נבנה בזכות שביעות הרצון של לקוחותיה.

מה אנחנו מציעים לכם?

החברה מציעה ללקוחותיה:

  • שירותי ניקיון לפינוי דירה – מיועד לאנשים שמתכננים לעבור לדירה אחרת ומעוניינים בשירותי ניקיון יסודיים של הדירה אותה הם עוזבים.
  • שירותי ניקיון לדירות חדשות- שירותי חיטוי וניקיון לדירות חדשות, דירות שכורות ודירות יד שנייה.
  • שירות ניקיון לדירות לאחר שיפוץ- ניקיון בתכשירים וציוד מיוחד למטרת הורדת כתמי דבקים, צבע וחומרים מיוחדים שבהם השתמשו למטרת שיפוץ הדירה או המשרד.
  • שירותי ניקיון ופוליש לבתים- שירותי ניקיון ופוליש עבור בתים פרטיים.
  • שירותי פוליש מסוגים שונים- שירותי פוליש קריסטל, פוליש ווקס ואפשרויות נוספות.
  • חבילת שירותים בהתאמה אישית- חבילת שירותי ניקיון בהתאמה אישית לתקציב הלקוח.

זוהר חברת ניקיון מבטיחה מקצועיות חסרת פשרות, מומחיות של כל אנשי המקצוע שלנו, אחריות על העבודה, עמידה בלוחות זמנים, ייעוץ והתאמה של שירותים לכל פרויקט, זמינות מיידית, מחירים אטרקטיביים וכמובן צוות כחול לבן של הטובים ביותר בתחום הניקוי.